Lifestyle

obsluga klienta

Co oznacza automatyzacja obsługi klienta?

Automatyzacja obsługi klienta to zestaw procedur i działań, które usprawniają, przyspieszają, a także ułatwiają proces zamówień i wsparcia. Pierwsze metody automatyzacji komunikacji zaczęły rozwijać się już w latach 60. ubiegłego wieku. Rozpowszechnienie telefonów wymuszało na firmach radzenie sobie z natłokiem dzwoniących interesantów. Rozwiązaniem tej bolączki stały się prywatne centrale telefoniczne, kierujące przychodzące połączenia do pracowników, którzy w danym momencie nie byli zajęci.

eko zakupy

Jak dbać o środowisko, korzystając z usług kurierskich?

Z roku na roku coraz bardziej rośnie świadomość potrzeby dbania o środowisko. Ludzie częściej zwracają uwagę na zagadnienie recyklingu, a także wybierają ekologiczne rozwiązania w wielu codziennych sytuacjach. Tak samo dużym zainteresowaniem cieszą się zakupy online. Warto wiedzieć, jak możemy dbać o środowisko, zamawiając produkty w internecie.

co mozna sprzedawac w internecie

Jakie produkty można sprzedawać przez Internet?

W ostatnim czasie rynek e-commerce przeżywa swój złoty okres. Coraz więcej ludzi zarówno kupuje, jak i sprzedaje w sieci. Pandemia wpłynęła na przeniesienie się wielu mniejszych lub większych przedsiębiorstw do internetu. Natomiast rozwój różnorodnych grup sprzedażowych na serwisach społecznościowych sprawił, że wśród e-sprzedawców coraz częściej pojawiają się osoby prywatne. Zaczynając przygodę z e-commerce, warto dowiedzieć się, co można sprzedawać przez Internet.

urządzenia

Panele fotowoltaiczne – w jaki sposób wybrać najlepsze?

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych. Jest również wielu producentów paneli. Oferta jest więc bardzo zróżnicowana, produkty różnią się między sobą wyglądem, wielkością, grubością, mocą i oczywiście sprawnością. Samodzielny i przede wszystkim dobry wybór nie jest możliwy, gdyż nie posiadamy specjalistycznej wiedzy i dokładnie nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że pod uwagę należy po prostu brać wiele czynników.

porzadki w domu

Od czego zacząć sprzątanie – czyli 8 skutecznych sposobów na wiosenne porządki

Nadejście wiosny jest świetną okazją do zrobienia generalnych porządków w domu lub mieszkaniu. Coraz dłuższe i cieplejsze dni, nastrajają nas do działania i sprawiają, że zimowe swetry już nie długo będą musiały powrócić na dno szafy. Pomimo tego, że dla części osób sprzątnie jest przyjemną formą relaksu, dla wielu stanowi przykry obowiązek. Często skutkuje to kilkudniową walką z bałaganem i sporą frustracją. Od czego zacząć sprzątanie i sprawić, aby wiosenne porządki przebiegły w sprawny i przyjemny sposób? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym znajdziesz 8 wskazówek na szybkie uporanie się z wiosennym sprzątaniem.

czekolada

Podaruj 100% przyjemności!

W kolekcji Terravita każdy znajdzie coś dla siebie i… dla obdarowanej osoby. To duży wybór wyśmienitych czekolad mlecznych z różnego rodzaju dodatkami, takimi jak bakalie, migdały i kokos, orzechy laskowe, skórka pomarańczy. Dla tych, którzy wolą mniej słodkie smakołyki, idealną propozycją będzie natomiast czekolada gorzka z żurawiną. Najlepszą jakość tych produktów podkreśla eleganckie opakowanie – ozdobny kartonik ze stylowym, minimalistycznym nadrukiem.