Lifestyle

urządzenia

Panele fotowoltaiczne – w jaki sposób wybrać najlepsze?

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych. Jest również wielu producentów paneli. Oferta jest więc bardzo zróżnicowana, produkty różnią się między sobą wyglądem, wielkością, grubością, mocą i oczywiście sprawnością. Samodzielny i przede wszystkim dobry wybór nie jest możliwy, gdyż nie posiadamy specjalistycznej wiedzy i dokładnie nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że pod uwagę należy po prostu brać wiele czynników.

porzadki w domu

Od czego zacząć sprzątanie – czyli 8 skutecznych sposobów na wiosenne porządki

Nadejście wiosny jest świetną okazją do zrobienia generalnych porządków w domu lub mieszkaniu. Coraz dłuższe i cieplejsze dni, nastrajają nas do działania i sprawiają, że zimowe swetry już nie długo będą musiały powrócić na dno szafy. Pomimo tego, że dla części osób sprzątnie jest przyjemną formą relaksu, dla wielu stanowi przykry obowiązek. Często skutkuje to kilkudniową walką z bałaganem i sporą frustracją. Od czego zacząć sprzątanie i sprawić, aby wiosenne porządki przebiegły w sprawny i przyjemny sposób? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym znajdziesz 8 wskazówek na szybkie uporanie się z wiosennym sprzątaniem.

czekolada

Podaruj 100% przyjemności!

W kolekcji Terravita każdy znajdzie coś dla siebie i… dla obdarowanej osoby. To duży wybór wyśmienitych czekolad mlecznych z różnego rodzaju dodatkami, takimi jak bakalie, migdały i kokos, orzechy laskowe, skórka pomarańczy. Dla tych, którzy wolą mniej słodkie smakołyki, idealną propozycją będzie natomiast czekolada gorzka z żurawiną. Najlepszą jakość tych produktów podkreśla eleganckie opakowanie – ozdobny kartonik ze stylowym, minimalistycznym nadrukiem.

nauka gry w szachy

Szachy nowym trendem na TikToku. SzachMajk uczy zasad gry, która święci triumfy

Połączył popularność platformy społecznościowej i jeden z najmodniejszych trendów, który od lat jest jego pasją. Szachy, które wykorzystuje również w swojej pracy zawodowej, stały się również modne za sprawą serialowego hitu Netflixa „Gambit królowej”. Wykorzystał wszystkie te okoliczności i możliwości, i dziś jest najchętniej oglądanym tiktokerem, który zdradza zasady królewskiej gry. SzachMajk, czy Michał Kanarkiewicz, odniósł niebywały sukces już po publikacji pierwszego filmiku na TikToku.

jazda rowerem

Rowerowe i aktywne powitanie wiosny

Od poniedziałku 15 marca do niedzieli handlowej 28 marca jest jednak jeszcze dodatkowy argument, aby wybrać się na zakupy na Graniczną 2 we Wrocławiu – to WROwerowy Serwis. Klienci outletu, za okazaniem paragonu, będą mogli oddać swój jednoślad do podstawowego serwisu, jaki będzie działać w specjalnej strefie na parkingu przed wejściem głównym. W punkcie czynnym od godz. 11:00 do godz. 19:00 sprawdzimy stan przygotowania naszych dwóch kółek do wiosennego sezonu.