All Posts

meska broda

Czy kosmetyki na porost włosów są skuteczne? Poznajcie tylko fakty i zero mitów

Wielu mężczyzn boryka się z łysieniem, które dotyczy nie tylko włosów, ale również brody. Inni mają problem z tym, że ich broda jest rzadka i trudno im zapuścić gęsty zarost. W dzisiejszym poradniku zastanowimy się, czy warto sięgnąć po środki, które pomogą uczynić zarost bujniejszym? Czy są one skuteczne? Oto nasze wnioski.

twoj styl

„Twój Styl” partnerem głównym Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

13 kwietnia rusza XII edycja Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Partnerem głównym został magazyn „Twój Styl” (Grupa Bauer Media). Wzorem lat ubiegłych, redakcja miesięcznika przyzna swoją Nagrodę Specjalną. Otrzyma ją osoba znana, świadomie wykorzystująca swoją popularność, aby pomagać ludziom, zwierzętom, organizacjom pozarządowym lub informująca swoich fanów o ważnych sprawach społecznych. 

diety polakow

Dlaczego jesteśmy coraz grubsi, mimo tylu diet?

Kilkadziesiąt ostatnich lat w historii przyniosło niespotykany wzrost średniej wagi człowieka dorosłego na świecie. Owszem, wielu krajom udało się w tym czasie uporać z problemem głodu, ale w niejednym rozwiniętym państwie – w tym w Polsce – coraz powszechniejsze z kolei stają się nadwaga i otyłość. Przybieranie na wadze potrafi być jednak nie tylko przyczyną dolegliwości zdrowotnych, ale także objawem poważnych chorób. Na takie tycie nie pomoże żadna dieta.

porzadki w domu

Od czego zacząć sprzątanie – czyli 8 skutecznych sposobów na wiosenne porządki

Nadejście wiosny jest świetną okazją do zrobienia generalnych porządków w domu lub mieszkaniu. Coraz dłuższe i cieplejsze dni, nastrajają nas do działania i sprawiają, że zimowe swetry już nie długo będą musiały powrócić na dno szafy. Pomimo tego, że dla części osób sprzątnie jest przyjemną formą relaksu, dla wielu stanowi przykry obowiązek. Często skutkuje to kilkudniową walką z bałaganem i sporą frustracją. Od czego zacząć sprzątanie i sprawić, aby wiosenne porządki przebiegły w sprawny i przyjemny sposób? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym znajdziesz 8 wskazówek na szybkie uporanie się z wiosennym sprzątaniem.

home office

Domowe biuro. 7 błędów, których należy unikać, aranżując home office

Praca w domu długo stanowiła domenę freelancerów, osób prowadzących własną działalność czy artystycznych profesji. Jednak wraz z nadejściem pandemii szybko stała się codziennością, na którą nie wszyscy byli przygotowani. Tymczasem urządzenie domowego biura nie jest łatwym zadaniem i nietrudno w nim o błędy. Jak się ich ustrzec? Domoteka wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu nie tylko oferując funkcjonalne, świetnie zaprojektowane meble do pracy, lecz także udzielając profesjonalnego, bezpłatnego poradnictwa m.in. w cyklu webinarów i warsztatów online Domodesign. Poniżej przegląd najpowszechniejszych usterek dotyczących domowego biura wraz z poradami, jak je sprytnie wyeliminować.

sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja zadba o bezpieczeństwo kierowców

Technologia rodem z autonomicznych samochodów Googla czy Tesli, jest teraz dostępna za darmo za sprawą aplikacji mobilnej polskiego startupu. WatchOUT! to dodatkowa para oczu dla każdego kierowcy. Dzięki sztucznej inteligencji aplikacja interpretuje obraz otoczenia i drogi przed samochodem, a następnie przetwarza go tak, aby dostarczyć kierującemu precyzyjnych i aktualnych informacji o zagrożeniach oraz wesprzeć go w codziennych wyzwaniach. 

restrukturyzacja

Co krajowi przedsiębiorcy wiedzą o restrukturyzacji?

W dobie koronawirusa polscy przedsiębiorcy muszą mierzyć się z całą gamą przepisów i choć niektóre z nich zmotywowały właścicieli firm do zawalczenia o dalszy los swoich działalności, w środowisku prawniczym ponownie wrócił wątek upraszczania zapisów ustaw oraz postępowań. Hasłem ostatniego kwartału była m.in. “restrukturyzacja”, o której jak się okazuje, krajowy biznes wie sporo, bo chętnie stosuje instrumenty szybkiego reagowania.