Motoryzacja

maszyna budowlana

Charakterystyka rozruszników kubota

Rozruszniki Kubota to kluczowy element maszyn rolniczych i budowlanych, który zapewnia niezawodne uruchamianie silników diesla. Wysoka jakość i wytrzymałość tych urządzeń sprawiają, że są one doceniane przez profesjonalistów na całym świecie. W artykule przedstawimy charakterystykę tego rodzaju rozruszników, ich budowę oraz zastosowanie w pojazdach marki Kubota.

myjnia dla tira

Dlaczego myjnia TIR przyda się w firmie transportowej?

Myjnia TIR to nieocenione narzędzie dla firm transportowych. Dzięki specjalizacji w czyszczeniu i pielęgnacji ciężarówek, oferuje wiele korzyści. Regularne korzystanie z myjni TIR pomaga utrzymać pojazdy w czystości, co ma pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Skuteczne usuwanie zabrudzeń, błota i zanieczyszczeń zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także utrzymanie dobrego stanu lakieru i elementów karoserii. Firma Sultof dostarcza najbardziej sprawdzone rozwiązania dla biznesu.

alkomat

Osobisty alkomat — nowe narzędzie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu

Alkomat to urządzenie wykrywające obecność alkoholu w wydychanym powietrzu (oddechu) poprzez pomiar stężenia jonów alkoholu, alkoholu i powietrza. Jest używany na całym świecie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu w celu ustalenia, czy ktoś pił. Jest również używany jako narzędzie dla organów ścigania do wykrywania jazdy pod wpływem (DUI). Alkomat, za pomocą którego dana osoba może sprawdzić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Proste urządzenie, które mierzy i wyświetla poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie jest przeznaczone do użytku przez osobę bez specjalnego przeszkolenia lub doświadczenia z alkoholem.

wnętrze samochodu

Jeszcze jeden SUV Lexusa

Koncepcyjne modele Lexusa pozwalają spojrzeć w przyszłość. Produkcyjne auta japońskiej marki często są równie odważne i futurystyczne, co ich studyjni protoplaści. Wystarczy spojrzeć, jak podobne do poprzedzających je konceptów są coupe LC czy model NX pierwszej generacji. Czy historia powtórzy się w przypadku nadchodzącego już w przyszłym roku SUV-a z napędem elektrycznym? Premiera nowego modelu będzie miała miejsce w drugiej połowie 2022, a gotowy do produkcji samochód najprawdopodobniej będzie łączył w sobie cechy dwóch odważnych projektów: Lexusa LF-1 Limitless i LF-Z Electrified.

samochód

Fakty i mity o limitach przebiegu w wynajmie pojazdów

Limity kilometrów w wynajmie długoterminowym to jeden z tematów budzących największe emocje wśród osób potencjalnie zainteresowanych ofertą. Podstawowa rata obejmuje pakiet 10 000 km rocznie, który dla wielu kierowców może być zbyt niski. Warto jednak wiedzieć, że zwiększenie limitu nie wiąże się wcale z drastycznym wzrostem raty oraz że kierowca nie jest z przejechanych kilometrów rozliczany każdego miesiąca. Jeśli natomiast okaże się, że użytkownik wybrał zbyt duży lub zbyt mały limit kilometrów, może bez problemu zmienić go w czasie trwania umowy.