Moda i uroda

krem z filtrem

Kremy z filtrem pod makijaż najlepszą ochroną przed słońcem

Kremy z filtrem pod makijaż to doskonały sposób dla wszystkich kobiet na ochronę przed zbyt nadmiernymi promieniami słońca, które atakują szczególnie w okresach wiosennym i letnim. To właśnie wtedy temperatury osiągają taką skalę, że jest szczególne zapotrzebowanie na tego typu produkty. Warto jednak wiedzieć, co powinien zawierać taki dobry krem, oraz jakie będą najlepsze do danego typu cery.

moda meska

Męskie trendy odzieżowe na wiosenny i letni okres

Pandemiczny czas sieje spustoszenie we wszystkich dziedzinach życia. Również moda znacząco ucierpiała na tych wszystkich wprowadzanych przez poszczególne państwa ograniczeniach. Na szczęście powoli wszystko na nowo zaczyna się otwierać i budzić do życia. Tak samo jest i w tej kwestii. Szczególnie męskie trendy na najbliższy okres zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oto przykłady takich, które szczególnie wyróżniają się w tym aspekcie.

lupiez

Naturalne kosmetyki pogromcą łupieżu

Problem z łupieżem dotyka niezliczone grono osób. Biały proszek, który notorycznie sypie się z głowy, doprowadza do szału praktycznie każdego. Ludzie próbują różnych sposobów, byle tylko pozbyć się go raz na zawsze. Jednym z najlepszych sposobów na walkę z tym problemem, są kosmetyki naturalne. To one w dużej mierze pomagają pokonać odwiecznego wroga i sprawiają, że włosy na nowo odzyskują swój blask.

pielegnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy na noc – dlaczego to tak istotne

Dbanie o pielęgnacje twarzy to czynność, niezwykle istotna zarówno dla wyglądu, jak również zdrowia. Najczęściej tą czynność wykonuje się z rana, by mieć efekt na cały dzień. Ale nie wszyscy wiedzą, że równie istotne jest dbanie o pielęgnację twarzy w godzinach wieczornych, tuż przed snem. To szczególnie wtedy skóra dostaje najlepszy efekt.

makijaz

Oczy pełne srebra, czyli fenomen srebrnych cieni do powiek

Srebrne cienie do powiek to doza klasy i elegancji. Kobiety, które decydują się na ten kolor, dodają sobie cząstkę prawdziwego piękna, którym zachwyca na każdym kroku. Ten typ cieni to dla kobiet w ostatnim czasie prawdziwy must have. Warto wiedzieć, na jakie okazje szczególnie takie cienie się przydadzą, ale przede wszystkim, komu będą pasować w szczególności.

dziewczyna w spodenkach

Krótkie spodenki na lato – na luzie i z klasą

Przy letniej garderobie sprawdza się zasada: im mniej, tym lepiej. Odkrywamy nogi, ramiona, inwestujemy w przewiewne materiały i wygodne fasony. Dlatego krótkie spodenki towarzyszą nam podczas cieplejszych dni i wakacyjnych wyjazdów. Popularne szorty nie zważają na metrykę, lubują się w różnych tkaninach i pasują do wielu okazji. Pozostaje jednak pytanie – co z ich długością?