Moda i uroda

jubiler

Jak wybrać odpowiedniego jubilera?

Chcąc kupić piękny prezent na pierwszą komunię świętą, na chrzest lub inną okoliczność, imprezę rodzinną, zdecydowanie powinniśmy po pierwsze ustalić oczekiwania, ustalić budżet, jak również poszukać doświadczonego jubilera. Salonów jubilerskich, zarówno tradycyjnych, jak również internetowych jest bardzo dużo. Dlatego wybór często jest trudny, musimy brać pod uwagę wiele aspektów.

opalanie

Kosmetyki do opalania – jak skompletować kosmetyczkę przed wyjazdem

Wybór kosmetyków nie powinien stać się kwestią przypadku. Dlaczego? Ich skład musi być dobrze dopasowany do indywidualnych potrzeb naszej skóry. Nie bez znaczenia pozostaje także wysokość filtra, a w praktyce mówiąc dokładniej współczynnik SPF. Właściwe skompletowanie kosmetyków jest bardzo ważne na drodze do tego, aby wyjazd był bezpieczny. Co więc powinno znaleźć się w naszej kosmetyczce? Podpowiadamy.

buty

Modne buty na wiosnę i lato 2022 – najgorętsze modele tego sezonu

Modne buty na wiosnę i lato 2022 to przede wszystkim wielki powrót do lat 90. kiedy to triumfy święciły koturny. Projektanci pokazali, że znów wkradły się do ich łask już poprzedniej jesieni i zimy, a teraz stawiają nad nimi przysłowiową kropkę nad i. Mogą się pojawić w różnych wydaniach – wszystkie modele z nimi w roli głównej są hot. Na nich jednak lista trendów się nie kończy. Sprawdźmy więc co piszczy w trawie w modnym obuwiu wiosna-lato 2022.

krem z filtrem

Kremy z filtrem pod makijaż najlepszą ochroną przed słońcem

Kremy z filtrem pod makijaż to doskonały sposób dla wszystkich kobiet na ochronę przed zbyt nadmiernymi promieniami słońca, które atakują szczególnie w okresach wiosennym i letnim. To właśnie wtedy temperatury osiągają taką skalę, że jest szczególne zapotrzebowanie na tego typu produkty. Warto jednak wiedzieć, co powinien zawierać taki dobry krem, oraz jakie będą najlepsze do danego typu cery.

moda meska

Męskie trendy odzieżowe na wiosenny i letni okres

Pandemiczny czas sieje spustoszenie we wszystkich dziedzinach życia. Również moda znacząco ucierpiała na tych wszystkich wprowadzanych przez poszczególne państwa ograniczeniach. Na szczęście powoli wszystko na nowo zaczyna się otwierać i budzić do życia. Tak samo jest i w tej kwestii. Szczególnie męskie trendy na najbliższy okres zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oto przykłady takich, które szczególnie wyróżniają się w tym aspekcie.