Popularne

twoj styl

„Twój Styl” partnerem głównym Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

13 kwietnia rusza XII edycja Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Partnerem głównym został magazyn „Twój Styl” (Grupa Bauer Media). Wzorem lat ubiegłych, redakcja miesięcznika przyzna swoją Nagrodę Specjalną. Otrzyma ją osoba znana, świadomie wykorzystująca swoją popularność, aby pomagać ludziom, zwierzętom, organizacjom pozarządowym lub informująca swoich fanów o ważnych sprawach społecznych. 

home office

Domowe biuro. 7 błędów, których należy unikać, aranżując home office

Praca w domu długo stanowiła domenę freelancerów, osób prowadzących własną działalność czy artystycznych profesji. Jednak wraz z nadejściem pandemii szybko stała się codziennością, na którą nie wszyscy byli przygotowani. Tymczasem urządzenie domowego biura nie jest łatwym zadaniem i nietrudno w nim o błędy. Jak się ich ustrzec? Domoteka wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu nie tylko oferując funkcjonalne, świetnie zaprojektowane meble do pracy, lecz także udzielając profesjonalnego, bezpłatnego poradnictwa m.in. w cyklu webinarów i warsztatów online Domodesign. Poniżej przegląd najpowszechniejszych usterek dotyczących domowego biura wraz z poradami, jak je sprytnie wyeliminować.

mieszkanie w gdansku

Mieszkanie w Gdańsku od Inbalance

Inwestycja Granaria jest zlokalizowana w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów, tuż nad rzeką Motławą. Zaprojektowane przez Studio Inbalance mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze apartamentowca, z którego rozciąga się iście spektakularny widok na centrum miasta. Z balkonu można podziwiać Bazylikę Mariacką, pływające po rzece statki i łodzie oraz rzędy skąpanych w słońcu kamieniczek.

powrot do szkoly

Tysiące uczniów wraca do szkół w środku pandemii

Setki tysięcy dzieci klas I-III wracają dzisiaj do nauki w szkołach podstawowych w całej Polsce. Choć niewątpliwie cieszy powolny powrót do normalności, to  niepokojem napawa obawa czy szkoły nie staną się ogniskami choroby. Będąc odpowiedzianym rodzicem można zminimalizować ryzyko zakażenia się dzieci koronawirusem poprzez nauczenie ich bezwzględnego stosowania zasady DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka. Według specjalistów Batist Medical już sama dezynfekcja rąk i noszenie maski pozwalają zmniejszyć ryzyko zakażenia wirusem aż o 70 procent!

wywiad z malarka

Siły trzeba szukać w sobie – Wywiad z Beatą Szałwińską

Beata Szałwińska jest pianistką, której gra zachwyca każdego, kto choć raz zetknął się z jej twórczością. Artystka gra z pasją wyczuwalną w każdym dźwięku a swoją muzyką sprawia, że słuchacze przenoszą się do świata uniesień i wzruszeń. Beata od lat mieszka poza Polską, ale z radością wraca do kraju nad Wisłą, gdyż sercem wciąż jest w ukochanej Warszawie.

promocje

„Biały miesiąc” – czas styczniowych promocji

Początek roku to czas nowych postanowień, zmian w naszym życiu. To dobry okres by zatroszczyć się o nasze samopoczucie. Warto pomyśleć o tym jak i pod czym śpimy, ponieważ sen ma dla naszego zdrowia fundamentalne znaczenie. Styczeń to właściwy moment by kupić nową, miękką, antybakteryjną kołdrę, czy zatroszczyć się o środowisko i spać pod Eko przykryciem. A może odświeżyć całą sypialnię naraz? W tym celu warto skorzystać z licznych wyprzedaży z okazji „białego miesiąca”. Teraz kupimy jakościowe tekstylia sypialniane w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakich promocji możemy spodziewać się w tym roku?

branza podlogowa

Branża podłogowa w pandemii, czyli podsumowanie 2020 roku

Miniony rok bez wątpienia na długo zapadanie w pamięci – całkowity lockdown w obliczu COVID-19 był zaskakujący i nieprzewidywalny. Jednak to także rok przyspieszonej transformacji cyfrowej, nowych wyzwań i szybkości działania. I choć wiele branż, w tym turystyka czy gastronomia, notowało ogromne straty, budownictwo oraz dziedziny pokrewne wyszły z tej sytuacji dość obronną ręką. 

Długa podróż przed Tobą? 5 wskazówek, aby przetrwać ją w dobrej kondycji

Długa podróż za kółkiem może być częścią służbowego zadania lub okazją do tego, by pobyć sam na sam ze sobą. Kiedy indziej to początek lub koniec rodzinnego wyjazdu, a czasami jazda tak po prostu, dla przyjemności. Niezależnie od tego, czy w długie trasy pcha głód wrażeń i podróży, czy obowiązki zawodowe, jest kilka uniwersalnych wskazówek, które pomogą połykać kilometry bezpiecznie, a po opuszczeniu auta cieszyć się formą godną VIP-a, wożonego na tylnej kanapie Lexusa LS.