Axis Communications wprowadza na rynek wytrzymały, wandaloodporny sieciowy interkom wizyjny. Urządzenie AXIS I8016-LVE Network Video Intercom — zaprojektowane z myślą o komunikacji dwukierunkowej, identyfikacji wizyjnej i zdalnej kontroli wejść — idealnie nadaje się do dozoru w trudnych warunkach oświetleniowych, a nawet całkowitej ciemności.

Dzięki wbudowanej kamerze o rozdzielczości 5 MP oraz wyjątkowej jakości dźwięku z redukcją echa i szumów, urządzenie zapewnia niezawodną identyfikację nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Promieniowanie podczerwone umożliwia klarowną identyfikację osób przez 24 godziny na dobę. Ponadto ten wytrzymały, wandaloodporny interkom sieciowy o klasie ochrony IK10 cechuje się łatwą instalacją i mieści się w zwykłych skrzynkach montażowych.

AXIS I8016-LVE Network Video Intercom oparty jest na otwartych standardach i interfejsach oraz umożliwia integrację, stanowiąc idealne uzupełnienie każdego systemu dozoru wizyjnego. Interkom można zintegrować z innymi systemami i rozwiązaniami, na przykład z obszaru zarządzania materiałem wizyjnym, kontroli dostępu oraz łączności VoIP.

Najważniejsze cechy:

•          Wysoka jakość wideo i audio

•          Redukcja echa i szumów

•          Łatwa instalacja dzięki technologii PoE

•          Otwarty interfejs umożliwiający integrację z telefonią IP i obsługę SIP

•          Gotowość do montażu na zewnątrz, wandaloodporność, klasa ochrony IK10

Skomentuj