Bywają takie przypadki, kiedy transport medyczny z lekarzem na pokładzie jest nieodzowny. Kiedy warto zarezerwować prywatną karetkę?

Transport medyczny z lekarzem bądź ratownikiem stanowi usługę potrzebną w przypadku pacjentów poważnie chorych, których należy przewieźć pomiędzy szpitalami znajdującymi się na terenie danego województwa. Należy mieć jednak na uwadze, że wszelkie te osoby, których życie jest poważnie zagrożone, muszą być transportowane do specjalistycznej placówki przy użyciu karetki pogotowia.

Transport medyczny z lekarzem – kiedy warto z niego skorzystać?

Transport medyczny z lekarzem w Łodzi to świetna opcja, kiedy pacjent musi podróżować z jednego miejsca do drugiego, a stan jego zdrowia jest na tyle poważny, że nie może się to odbywać ani transportem zbiorowym, ani też prywatnym autem. Wynajęcie prywatnej karetki sprawia, że pacjent podczas podróży jest pod opieką wykwalifikowanego lekarza, który zapewnia mu najlepsze możliwe warunki oraz monitoruje jego czynności życiowe. Jest to szczególnie ważne, gdy dana osoba jest poważnie chora lub gdy wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu medycznego. Transport medyczny może być również korzystny dla pacjentów, którzy muszą pokonać dużą odległość do placówki i w przeciwnym razie nie byliby w stanie zrobić tego samodzielnie.

Ambro-Med – dlaczego warto skorzystać z usług tej placówki?

Doświadczenie, bezpieczeństwo oraz solidność – te trzy cechy najlepiej charakteryzują działalność firmy Ambro-Med. Transport medyczny odbywa się z udziałem doświadczonych pracowników sektora medycznego. Profesjonalnie przeszkolone pielęgniarki, lekarze oraz ratownicy medyczni mogą wesprzeć rodzinę w transporcie chorego na terenie kraju. W ofercie znajdują się karetki typu „P” i „S”, w których znajduje się wszystko, co niezbędne, do ratowania życia ludzkiego. Mowa o specjalistycznym sprzęcie, między innymi o butlach tlenowych, respiratorach i defibrylatorach. Pacjenci z województwa łódzkiego mogą w razie potrzeby skorzystać z usługi transportu medycznego.

Skomentuj