Francuskie perfumy nalewane to doskonała alternatywa dla markowych perfum. Co ważne, ich jakość jest równie wysoka. Na tym nie kończą się zalety zamienników. Jakie jeszcze zalety mają nalewane zapachy?

Ile kosztują perfumy nalewane?

Z powodu wysokich cen perfum powodzeniem cieszą się m.in. francuskie perfumy nalewane, które są tańsze od oryginałów. Markowe perfumy charakteryzują się nie tylko oryginalnymi nutami zapachowymi, ale również kunsztem wykonania opakowania. Wymyślne flakoniki niejednokrotnie można określić małymi dziełami sztuki. Ich produkcja jest niestety kosztowna. W połączeniu z równie drogimi kampaniami reklamowymi przyczynia się to do windowania cen wyrobów.

Warto przy tym pamiętać, że niższa cena nie oznacza automatycznie gorszej jakości. Zamienniki perfum przygotowywane są z doskonałych baz zapachowych. By się o tym przekonać, warto zajrzeć na stronę perfumypremium.pl należącą do firmy Fabryka Zapachu. W jej ofercie znajduje się wiele zamienników znanych marek. Do ich niższego kosztu przyczynia się brak wliczonej ceny za samo znane logo, butelkę i marketing.

Co jeszcze można zyskać, kupując perfumy nalewane?

Nie do przecenienia jest praktyczność perfum nalewanych. Wyłącznie od osoby zamawiającej produkt zależy, jaką pojemność będzie miał flakonik. W ten sposób zyskuje się możliwość używania ich, tak jak najbardziej się lubi.

Klientki i klienci, którzy nie noszą przy sobie perfum, mogą wybrać butelkę mającą np. 100 ml. Osoby, które preferują transportowanie ich w torebce lub plecaku, mają możliwość zamówienia produktu w małym opakowaniu, jakim jest choćby 30-mililitrowy flakonik. W ten sposób łatwiej też zmieniać lub mieszać zapachy. Noszenie dwóch niewielkich buteleczek nie stanowi bowiem problemu.

Wygoda noszenia perfum nalewanych nie ogranicza się jedynie do wyboru butelki. Zaletą jest także prosta forma tych pojemników. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej je przenosić niż piękne, ale często bardzo niepraktyczne flakoniki od największych marek. Co ważne, flakony zamienników perfum są również estetycznie wykonane.

Skomentuj