Od poniedziałku 15 marca do niedzieli handlowej 28 marca jest jednak jeszcze dodatkowy argument, aby wybrać się na zakupy na Graniczną 2 we Wrocławiu – to WROwerowy Serwis. Klienci outletu, za okazaniem paragonu, będą mogli oddać swój jednoślad do podstawowego serwisu, jaki będzie działać w specjalnej strefie na parkingu przed wejściem głównym. W punkcie czynnym od godz. 11:00 do godz. 19:00 sprawdzimy stan przygotowania naszych dwóch kółek do wiosennego sezonu.

Jeśli w dniu zakupów nie przyjechaliśmy do centrum na rowerze, nic straconego… z serwisu możemy skorzystać także kolejnego dnia. Dodatkowo klienci korzystający z zakupów w ramach programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club będą mogli ozdobić swój rower, bidon, bądź inne akcesorium lub swoją odzież.

Patronat nad akcją objęło Stowarzyszenie Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, które w weekendy będzie edukowało klientów Wrocław Fashion Outlet w obszarze bezpiecznej jazdy po stolicy Dolnego Śląska, rozdawało broszury informacyjne, a także specjalne naklejki świadczące o gotowości do sezonu.

– Bardzo  cieszy nas partnerstwo tak ważnej organizacji działającej w interesie rowerzystów naszego miasta. Wrocław Fashion Outlet przywiązuje wielką wagę do zrównoważonego rozwoju., a promocja zrównoważonego transportu to jeden z jego kluczowych elementów. Tą akcją pragniemy zachęcić naszych klientów do przesiadania się z samochodów na rowery. Tym bardziej, że jazda na rowerze może być świetną okazją do odkrywania na nowo uroków Wrocławia czy innych miejscowości, w jakich mieszkamy – dodaje Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

Aktywnie… wygodnie i stylowo

– W parze z aktywnym trybem życia idzie również moda – mówi Kasia Skoczylas, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Warto postawić na komfortową odzież sportową. Bieganie, jazda na rowerze, nordic walking czy inne aktywności na świeżym powietrzu, wymagają odpowiedniego stroju. Postawmy na cienkie kurtki puchowe oraz wygodne bluzy dresowe, najlepiej z kapturem. Projektanci odzieży sportowej poszli o krok do przodu. Obecnie ubrania sportowe zapożyczają fasony, nadruki i wzornictwo od rozwiązań casualowych. Kolorowe kurtki, bluzy, w połączeniu ze spodniami, spodenkami czy leginsami w tym samym stylu i kolorze będą dopełniać modowo naszą stylizacje i sprzyjać aktywności.

Skomentuj