Bardzo często dochodzi do sytuacji, gdy poziom baterii w telefonach niezwykle szybko schodzi praktycznie do zera. Nie ma możliwości, by nacieszyć się aplikacjami, z których się korzysta na co dzień. To strasznie denerwujące i męczące. Kres temu postanowił położyć smartfon Doogee BL12000, który pod tym kątem wręcz miażdży całą konkurencję i zdobywa same pozytywne opinie.

Doogee BL12000 i co go wyróżnia

Na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest w tym sprzęcie, że jest on aż taki wyjątkowy i tak mocno zdobywa ranking takich urządzeń.

Pokaźny akumulator

Model ten charakteryzuje się przede wszystkim tym, że posiada w sobie pokaźny akumulator o pojemności 12 00 mAh. To połączenie dwóch akumulatorów o pojemności 6000 mAh w każdym. Przenosząc to wszystko na czas pracy, telefon może działać na pełnych obrotach od 3 do 4 dni! Trzeba przyznać, że to wynik, który naprawdę robi wrażenie.

Opcja szybkiego ładowania

Taki sprzęt oferuje również opcje Pump Express, czyli możliwość szybkiego ładowania.

Ale fenomenalna bateria to nie jedyny czynnik, który wyróżnia ten właśnie model.

Znakomity wyświetlacz

Kolejnym z tych szczególnie rzucających się w oczy wyróżniających aspektów, jest znakomity wyświetlacz, który ma proporcje 18:9. Cechuje go fakt, że posiada przekątną o wartości sześciu cali, a także wysoka rozdzielczość Full High Definition (2160 × 1080).

Świetna wydajność i grafika

W owym telefonie za wydajność odpowiadają cztery rdzenie Cortex-A53, które posiadają częstotliwość taktowania 1,5 GHz, oraz cztery rdzenie Cortex-A53 posiadające zegar 1,0 GHz.

W kwestii grafiki lideruje w nim Mali-T860MP2. To dwurdzeniowy chip, który dodatkowo ma wsparcie 4GB pamięci RAM.

Mocarne aparaty

Pod kątem aparatów również mamy tu do czynienia z naprawdę wysokiej jakości sprzętem.

Z tyłu urządzenia znajdują dwa aparaty 16 Mpix każdy. Warty podkreślenia jest fakt, że jeden z nich wyróżnia się szybkim pomiarem ostrości (PDAF). Aparat wspierany jest przed diodę doświetlającą LED, co także jest świetnym dodatkiem. Doogee BL12000 posiada również dwa obiektywy, które posiadają parametry 16 Mpix oraz 8 Mpix. Charakteryzują się szerokim kątem, który dochodzi nawet do 140 stopni.

Inne przydatne funkcje

Dodatkowo można znaleźć w nim inne przydatne funkcje, takie jak na przykład czytnik linii papilarnych, podwójny slot kart SIM, oraz modem ITE.

Doogee BL12000 to znakomita opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać swój czas na korzystaniu z telefonu, ale mają dość ciągłego ładowania go. Wybierając ten model, zapewnia się wiele godzin nieprzerwanej rozrywki, bez dodatkowego stresu.

Skomentuj