Firma Canon od lat znana jest z tego, że wypuszcza na rynek sprzęty najwyższej jakości, które zachwycają wszystkie osoby mające z nimi styczność. Od lat zdobywają ranking produktów, przeznaczonych do robienia zdjęć. Nie inaczej jest w tym przypadku. EOS 850D to kolejny model, który bardzo szybko rozkocha w sobie każdego fana fotografii. I nie ma znaczenia, czy zajmuje się nią amatorsko, czy profesjonalnie. To produkt, który musi koniecznie brać pod uwagę, gdy myśli o zakupie tego typu sprzętu.

Co wyróżnia model EOS 850D

Warto zwrócić swoją uwagę na to, co najbardziej taki model wyróżnia i czym szczególnie się on charakteryzuje.

Wysoka jakość zdjęć i filmów

Producenci postawili tu przede wszystkim na wysoką jakość zdjęć i filmów. Daje on możliwość rejestrowania fotografii i plików wideo w wysokiej jakości 4K. Wpływ na to ma niesamowita matryca o rozdzielczości 24,1 megapiksela, która dodatkowo wspierana jest przez technologie Dual Pixel CMOS, najwyższej jakości czujnik AF, który posiada 45 punktów krzyżowych, a także technologii iTR AF, dzięki której jest możliwość, by precyzyjnie śledzić obiekty i regulować ostrość.

Niezwykle wygodne pokrętła

Model ten posiada także niezwykle wygodne pokrętła górne i tylne. Pierwsze z nich pozwala na regulacje ustawień trybu kreatywnego, w którym można wyróżnić przysłonę i czas naświetlenia. Pokrętło tylne umożliwia za to na dokładniejszą kontrolę, dzięki kompensacji ekspozycji, lub też pełnej ręcznej regulacji.

Łatwość w podłączaniu do innych urządzeń

Dzięki funkcjom Bluetooth i WiFi można go łatwo podłączać do różnych urządzeń, a aplikacja DPP Express pozwala na łatwe i szybkie edytowanie materiałów. Wiele osób szczególnie na to zwraca uwagę, przy kupnie aparatu fotograficznego.

System EOS

EOS 850D posiada system EOS pozwalający na dodatkowy montaż lampy błyskowej Speedlite, podłączenie mikrofonu zewnętrznego, lub zamocowanie dowolnego obiektywu EF-S, lub EF.

Pełna wygoda

Model ten jest niezwykle lekki i małych rozmiarów. To idealne urządzenie do przenoszenia i zabierania go w różne miejsca. Stworzony został po to, by zapewnić jego właścicielowi elastyczność i wygodę. Daje możliwość filmowania zarówno z góry jak i dołu. To znakomita alternatywa dla sprzętów przesadnie dużych i ciężkich, które bardzo często są dla właścicieli znacząco niewygodne.

EOS 850D to model idealny dla każdego. Decydując się na kupno takiego sprzętu, zapewnia się sobie wiele godzin wspaniałej rozrywki, a efekty pracy zamontowanego w nim aparatu, niejednokrotnie będą zapierać wdech w piersiach, gdy tylko będzie się do nich wracać.

Skomentuj